Ide

Ide

Kreativitet,Inovacion,Zhvillim,Teknologji  -Garazh
Brand

Brand

"Your brand is what other people say about you when you’re not in the room."- Jeff Bezos
Inovacion

Inovacion

"Innovation distinguishes between a leader and a follower."-Steve Jobs
Bashkohuni me ne
Të  gjithë së bashku për t'i dhënë jetë një zhvillimi të ri teknologjik !

Cfarë Simbolizojmë ?

Komuniteti Garazh

Komuniteti Garazh

Ketu do te gjeni informacione te vlefshme per karieren tuaj.Se bashku ofrojme menyra nga me te ndrys..
Bashkëpunim

Bashkëpunim

Nje faktor i rendesishem per te realizur nje qellim te perbashket eshte "bashkpunimi".Ne komunitetin..
E reja

E reja

Teknologjia po evolon cdo dite dhe bashke me te jemi edhe ne ne komunitetin tone ku ndajme informaci..
Ngjyra

Ngjyra

Ne komunitetin garazh ofrohet mundesia per te kaluar eksperianca te ndryshme.Ne te perfshihen aktivi..
Garazh Home

Garazh Home

Garazh, per te gjithe ata te cilet preferojne te behen pjese e saj eshte si nje "Shtepi".Pas cdo tak..
Alo,Garazhi?

Alo,Garazhi?

Po ,mund te na telefononi ,te dergoni e-mail ,dhe te na ndiqni ne facebook.Por mundeni edhe te mos i..

Aktivitete

Garazh Partner

Garazh Partner

Garazh Land

Garazh Land

WORKSHOP : Automated Future – Celik Nimani

WORKSHOP : Automated Future – Celik Nimani

WORKSHOP: Siguria – at Telekom Mobile

WORKSHOP: Siguria – at Telekom Mobile

Startup Weekend 6.0

Startup Weekend 6.0

Startup Weekend 6.0

Startup Weekend 6.0

WORKSHOP: Web Marketing

WORKSHOP: Web Marketing

Fillimi i dickaje te re

Fillimi i dickaje te re

Blog

Steve Jobs : How to live before you die
01Sep
Steve Jobs : How to live before you die
Fjalimi i Steve Jobs në universitetin Stanford , CEO & bashkë themelues i Apple & Pixar,na nxit për të ndjekur ëndrrat tona dhe të shohim mund..
Startups 2016
31Aug
Startups 2016
Garazh rinis se shpejti ne shtator.Duke sjell nje sezon plot energji e cila premton te reja ne fushen e teknologjise.Se bashku per te realizuar ate ck..
Garazh Land
31Aug
Garazh Land
Garazh Land eshte vendi qe leviz ne nje rrjedhe pa destinacion final.Pasi ne kte menyre te gjithe jane te ftuar ne kte aventure.Vlen per ata te cilet ..
Top